87 föremål
Pall, 1900-tal.
3d 5 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4d 5 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stol, allmoge.
1d 4 tim
Stol, allmoge.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
4d 5 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
2d 5 tim
120 EUR
Utropspris
250 EUR
4d 5 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
2d 4 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, omkring 1900.
3d 5 tim
Pall, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
6d 1 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
6 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK