Kan inte nå servern
 
307 föremål
Bord, 1900-tal.
18 tim 9m
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2d 17 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
2d 16 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 22 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
5d 21 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
4d 22 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla, 1900-tal.
6d 22 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
6d 18 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
20 tim 37m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 21 tim
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
19 tim 13m
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
2d 15 tim
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
21 tim 53m
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
5d 19 tim
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
2d 16 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.