Kan inte nå servern
 
205 föremål
Pall, 1900-tal.
17 tim 49m
Pall, 1900-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
3d 15 tim
Byrå, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
5d 14 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
18 tim 29m
Vitrinskåp, samtida.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.