54 föremål
Pall, 1900-tal.
12 tim
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
13 tim 10m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, omkring 1900.
12 tim 4m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK