Kan inte nå servern
 
1298 föremål
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
< 1m
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
4 005 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bestick, 34 st, silver, mestadels Estland.
5m 57s
Bestick, 34 st, silver, mestadels Estland.
Aktuellt bud
18 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca 310 x 200 cm.
7m 57s
Matta, Keshan, ca 310 x 200 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
15m 57s
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, troligen Ahar, ca 340 x 245 cm.
17m 57s
Matta, troligen Ahar, ca 340 x 245 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
19m 57s
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
Aktuellt bud
3 900 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Mahal, ca 420 x 330cm.
21m 57s
Matta, Mahal, ca 420 x 330cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Nain, ca 313 x 205 cm.
23m 57s
Matta, Nain, ca 313 x 205 cm.
Aktuellt bud
4 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
27m 57s
Sängbord, ett par, samtida.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp,
33m 57s
Skåp,
Aktuellt bud
5 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kirman, ca 365 x 265 cm.
37m 57s
Matta, Kirman, ca 365 x 265 cm.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
43m 57s
Sekretär, 17/1800-tal,
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
45m 57s
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
49m 57s
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kashan, ca 395 x 295 cm.
53m 57s
Matta, Kashan, ca 395 x 295 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Mulberry, resegarderob, vintage.
59m 57s
Mulberry, resegarderob, vintage.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
1 tim 5m
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
1 tim 11m
Stolar 4 st 1960/70-tal.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
1 tim 15m
Philip von Schantz, Stilleben.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
1 tim 19m
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt.
1 tim 23m
Skrivbord 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 tim 25m
Arkivskåp 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, "Röda druvor".
1 tim 29m
Philip von Schantz, "Röda druvor".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
1 tim 37m
Ikon, Ryssland omkring 1900.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
1 tim 39m
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
1 tim 41m
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
1 tim 43m
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 tim 45m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Julius Kronberg, copy after, "David och Saul".
1 tim 49m
Julius Kronberg, copy after, "David och Saul".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
1 tim 51m
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
1 tim 55m
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
1 tim 57m
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
2 tim 1m
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Inge Schiöler, Juni.
2 tim 3m
Inge Schiöler, Juni.
Aktuellt bud
17 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Kristina Jansson, "Still Life Shrine".
2 tim 9m
Kristina Jansson, "Still Life Shrine".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Johan Nobell, "The Feeder".
2 tim 15m
Johan Nobell, "The Feeder".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
2 tim 31m
Byrå, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2 tim 33m
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2 tim 37m
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
2 tim 49m
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkök".
2 tim 55m
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkök".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
3 tim 1m
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
Aktuellt bud
2 466 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
3 tim 7m
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
42 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Nils Forsberg, Äldre man med kraschan.
3 tim 13m
Nils Forsberg, Äldre man med kraschan.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.