Kan inte nå servern
 
1327 föremål
Matta, silke ca 125 x 90 cm.
1d 1 tim
Matta, silke ca 125 x 90 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Olson, Utan titel.
1d 1 tim
Bengt Olson, Utan titel.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dior collier i guld metall.
1d 1 tim
Dior collier i guld metall.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
1d 1 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
1d 2 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1d 2 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Berguv".
1d 2 tim
Madeleine Pyk, "Berguv".
Aktuellt bud
9 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
1d 2 tim
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
1d 2 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
14 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Alice Nordin, viking.
1d 2 tim
Alice Nordin, viking.
Aktuellt bud
1 555 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Lilihan, ca. 333 x 225 cm.
1d 2 tim
Matta, Lilihan, ca. 333 x 225 cm.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 500 SEK
Bockbord, 1900-tal.
1d 2 tim
Bockbord, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
1d 2 tim
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
Aktuellt bud
13 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
1d 2 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca. 360 x 245 cm.
1d 2 tim
Matta, Keshan, ca. 360 x 245 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
1d 3 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 3 tim
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
1d 3 tim
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
Aktuellt bud
14 780 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
1d 3 tim
Matbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
1d 3 tim
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Alfred Thörne, Stormigt hav.
1d 3 tim
Alfred Thörne, Stormigt hav.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Aarno Salosmaa, Komposition.
1d 4 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
Aktuellt bud
44 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 118 cm.
1d 4 tim
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 118 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 4 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
1d 4 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "Dionysus".
1d 4 tim
Gucci, väska, "Dionysus".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, armband.
1d 4 tim
Louis Vuitton, armband.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ester Almqvist, utan titel.
1d 4 tim
Ester Almqvist, utan titel.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
1d 4 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
1d 4 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.