Kan inte nå servern
 
1327 föremål
Madeleine Pyk, "I ateljén".
2d 1 tim
Madeleine Pyk, "I ateljén".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
William Wegman, "Friends".
2d 1 tim
William Wegman, "Friends".
Aktuellt bud
9 375 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2d 1 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
2d 1 tim
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
2d 1 tim
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
Aktuellt bud
31 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
2d 1 tim
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Grön figur med gula tänder.
2d 1 tim
Bengt Lindström, Grön figur med gula tänder.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.