Kan inte nå servern
 
1327 föremål
Dansande Faun.
2d 23 tim
Dansande Faun.
Aktuellt bud
11 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
2d 23 tim
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åkdyna, daterad 1934, ca 160 x 56 cm.
2d 23 tim
Åkdyna, daterad 1934, ca 160 x 56 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, glas, Kosta Boda.
3d
Kjell Engman, skulptur, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kirman, ca 400 x 295 cm.
3d
Matta, Kirman, ca 400 x 295 cm.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
James Coignard, Utan titel.
3d
James Coignard, Utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Bakhtiari design, ca 323 x 230 cm.
3d
Matta, Bakhtiari design, ca 323 x 230 cm.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring 18K vitguld med en briljantslipad diamant.
3d
Ring 18K vitguld med en briljantslipad diamant.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
3d
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
Aktuellt bud
500 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Mette Petri, "Pink vase".
3d
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Lennu Juvela, Blommande äppelträd.
3d
Lennu Juvela, Blommande äppelträd.
Aktuellt bud
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Roamer, armbandsur, 17 mm.
3d
Roamer, armbandsur, 17 mm.
Aktuellt bud
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
3d
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
Aktuellt bud
870 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Sereveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
3d
Sereveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Leif Engström, Utan titel.
3d
Leif Engström, Utan titel.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta, Keshan, ca 283 x 195 cm.
3d
Matta, Keshan, ca 283 x 195 cm.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, Keshan, ca 292 x 195 cm.
3d
Matta, Keshan, ca 292 x 195 cm.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
3d 1 tim
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
3d 1 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 300 x 93 cm.
3d 1 tim
Gallerimatta, Kelim, 300 x 93 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
3d 1 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
3d 1 tim
Anders Zorn, "Sommar".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
3d 17 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
3d 18 tim
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
3d 18 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
3d 18 tim
Slaglåsgevär m/1815-45.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
3d 18 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 18 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
3d 18 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
3d 18 tim
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta, Kirman, ca 420 x 300 cm.
3d 18 tim
Matta, Kirman, ca 420 x 300 cm.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
C Göran Karlsson, "Ros".
3d 19 tim
C Göran Karlsson, "Ros".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.