476
70889

John Wilson Carmichael, hans art

(England, 1800-1868)
4 000 - 5 000 SEK
355 - 444 EUR
374 - 468 USD
Hammer price
66 000 SEK
(England, 1800-1868)

Hans art

Duk 38 x 55 cm.

Skador, lagningar