ALEXANDER ÅKERBLADH, olja på duk, sign o dat 1918.

Landskap med klippvägg. 123 x 183.

Krackelyr. Lagningar, retuscher. Smärre färgbortfall.

Auction closed
8 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed