PETER DAHL, 2 st färglitografier samt bok från Gallerie AIX, Stockholm, 1987, ej sign.
Boken "Arbeten 1985-1987". 2 st oramade osignerade litografier som medföljer boken, stämpelmärkta Gallerie AIX a tergo på bladet. bladstrl 31,5 x 23,5.
Sedvanligt slitage. Bok ej genomgången.