Lösa plymåer, framfötter avslutade i hjultrissor av mässing. Tapetserad 2010-tal, klädd i textil formgiven av Josef Frank 1920-tal Celotocaulis inköpt på Svenskt Tenn.
Obetydligt slitage. En plymå med liten fläck på baksida.