Pulsar, "Time computor calculator", penna, originalbox samt kartong medföljer, boett, längd 3 cm. "Bulova, Accutron, "Spacewiev", boett diameter 3,5 cm.
Slitage. Ej funktionstestade. Kartong med större skador.