Peter Hvidt & Orla Mølgaard Nielsen

(Denmark)
(Denmark)

DAGBÄDDAR 2 st och BORD, Peter Hvidt & Orla Mølgaard Nielsen för France & Søn.

Stomme av teak. Dagbäddar med lösa plymåer. Rottingklädda vikbara gavlar. Märkta. Dagbäddens längd 155 cm.

Slitage, repor och märken. Något solblekta plymåer. Bord med någon fläck. En plymå med reva.

Auction closed
10 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed