BARNVAGN MED MEDAR, Tyskland 1700-tal

Snidat och målat trä, sidorna med målade vinterlandskap, järnmedar. Längd c. 125 cm, höjd 89 cm, bredd 78 cm.

Bruksslitage, renoverad och kompleteringar

Auction closed
1 000 EUR
The auction is closed.