Jewellery
601321

ARMRING OCH ARMBAND, 18 karat guld, pärlor och rosenslipade diamanter. Total vikt ca 13,3 gram.

Armring med pärla och små rosenslipade diamanter. Otydliga stämplar Lund. Innermått 6x5,2 cm. Vikt 5,3 gram.
Armband med odlade pärlor. Svenska importstämplar. Vikt 8 gram.

Slitage.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed