SERVIS, Cauldon England. 22 delar.

Kinesiserande dekor med blommor i polykroma färger. 4 kaffekoppar, 6 kaffefat, 12 assietter, 1 kaffekanna, 1 sockerskål, 1 kakfat, 1 uppläggningsfat. Märkta Cauldon Ltd England.

Nagg. Slitage. Missfärgningar.

Auction closed
800 SEK
The auction is closed.