Ljusstakar ett par silver CG Hallberg Stockholm 1910.
1m 1s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ilmari Huitti, Interiör.
1m 1s
Ilmari Huitti, Interiör.
500 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
5m 1s
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor 2 st 1930/40-tal.
7m 1s
Bokhyllor 2 st 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tallrik, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.
9m 1s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar 2 par tenn 1800-tal.
11m
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK