378 items
Spegel, Swedish modern, 1940-tal.
Current bid
1 800 SEK
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets slut.
Current bid
300 SEK
4 000 SEK
Jaeger LeCoultre, bordsur "Atmos".
Current bid
7 200 SEK
8 000 SEK
Industrilampor, 3 st, 1900-talets mitt.
Current bid
1 000 SEK
5 000 SEK
Matta, dubbelsidig, 1900-talets mitt. 237x160 cm.
Current bid
1 500 SEK
2 500 SEK
Barbro Bäckström,
No bids
2 500 SEK
Max Ernst,
Current bid
3 500 SEK
8 000 SEK
Hörnskåp, vägg, bär årtal 1756.
Current bid
500 SEK
3 000 SEK
Arne Jacobsen,
Current bid
32 000 SEK
40 000 SEK
Frans Larsson,
No bids
2 500 SEK
Sven Palmqvist,
Current bid
300 SEK
2 500 SEK
Golvlampor, 2 st, Bergboms, 1900-talets mitt.
Current bid
1 000 SEK
4 000 SEK
Tamburmajor, mässing, 1900-talets andra häkft-.
Current bid
300 SEK
2 500 SEK
Sideboard 1900-talets senare del.
Current bid
2 200 SEK
4 000 SEK
Bertil Vallien,
Current bid
1 000 SEK
2 500 SEK
Ivar Morsing, oil on panel signed.
Current bid
2 000 SEK
5 000 SEK
Sidobord 2 st 1900-talets senare del.
Current bid
3 000 SEK
4 000 SEK
A semiantique Kirman carpet ca 303 x 218 cm.
Current bid
1 500 SEK
4 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
Current bid
1 000 SEK
4 000 SEK
Dior väska.
Current bid
1 000 SEK
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt,
Current bid
1 800 SEK
3 000 SEK
Madeleine Pyk, oil on canvas, signed.
Current bid
31 000 SEK
38 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt,
Current bid
5 000 SEK
15 000 SEK
Byrå med spegel, 1960/70-tal.
Current bid
1 000 SEK
3 000 SEK
VIKSKÄRM, furu, 1970-tal.
Current bid
800 SEK
2 500 SEK
Current bid
500 SEK
4 000 SEK
Tommy Hilding, oil on canvas, signed a tergo.
Current bid
5 500 SEK
10 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Current bid
1 000 SEK
4 000 SEK
PALLAR 4 st 1900-tal.
No bids
2 500 SEK