378 items
Taklampa Lyfa Danmark 1900-talets mitt.
Current bid
3 000 SEK
4 000 SEK
Taklampa1940-tal.
Current bid
1 800 SEK
2 500 SEK
Bruno Mathsson,
Current bid
4 100 SEK
5 000 SEK
Fabian Lundqvist, oil on canvas, signed,
Current bid
1 800 SEK
2 500 SEK
Klädhängare 2000-tal.
Current bid
500 SEK
2 500 SEK
Karmstolar 4 st 1900-talets mitt.
Current bid
3 600 SEK
3 000 SEK
Barstolar, 4 st, 1900-talets mitt.
Current bid
1 000 SEK
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets slut.
Current bid
1 600 SEK
3 000 SEK
Oiva Toikka, a signed glass figurine.
Current bid
1 600 SEK
3 000 SEK
Taklampa Danmark 1900-talets senare del.
Current bid
2 900 SEK
3 000 SEK
Yngve Ekström,
Current bid
6 000 SEK
6 000 SEK
Louis Vuitton "Mesaju", axelväska.
Current bid
1 200 SEK
3 000 SEK
Kontorsstol Kinnarp "8000", 2000-tal.
Current bid
1 600 SEK
3 000 SEK
Thonet karmstolar 3 st 1994.
Current bid
1 000 SEK
4 000 SEK
Stolar, 4 st "Della" Ikea 1900-talets andra hälft.
Current bid
2 000 SEK
2 500 SEK
TAG HEUER, Carrera, Calibre 5, 39 mm.
Current bid
8 600 SEK
8 000 SEK
Oscar Reutersvärd, ink/crayon signed.
Current bid
1 200 SEK
3 000 SEK
A signed Ingegerd Silow flat weave ca 200 x 139 cm.
Current bid
5 400 SEK
3 000 SEK
Arne Norell,
Current bid
10 500 SEK
6 000 SEK
Hugo Carlberg, oil on canvas, signed,
Current bid
700 SEK
2 500 SEK
Hängsskåp, delvis 1700-tal.
Current bid
1 000 SEK
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
Current bid
1 700 SEK
2 500 SEK
Fåtölj 1950/60-tal.
No bids
3 000 SEK
PALLAR, 6 st, björk, 1900-talets mitt.
Current bid
1 800 SEK
2 500 SEK
Bruno Mathsson,
Current bid
8 200 SEK
6 000 SEK
Soffbord, 1900-talets mitt.
Current bid
1 300 SEK
3 000 SEK
Hans-Agne Jakobsson,
Current bid
1 500 SEK
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Current bid
1 500 SEK
3 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro 1900-talets andra hälft.
Current bid
1 500 SEK
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
Current bid
6 300 SEK
6 000 SEK
Sidobord ett par, 1900-talets senare del.
Current bid
3 400 SEK
3 000 SEK
Chanel väska.
Current bid
12 000 SEK
15 000 SEK
Thure Wallner, oil on canvas signed and dated.
Current bid
4 600 SEK
4 000 SEK
Satsbord, 3 delar, 1950-tal.
Current bid
800 SEK
2 500 SEK
Stolar 6 st radomsko 1900-talets första hälft.
Current bid
3 700 SEK
4 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets senare del.
Current bid
2 600 SEK
2 500 SEK
Luigi sabatelli, etching.
No bids
2 500 SEK
Stop troligen Norge omkring 1800.
Current bid
1 200 SEK
2 500 SEK
George Hickin, oil on canvas signed.
Current bid
500 SEK
5 000 SEK
Poul Cadovius,
Current bid
1 000 SEK
2 500 SEK
Kista England 1940-tal.
Current bid
500 SEK
3 000 SEK
Yngve Ekström,
Current bid
5 350 SEK
5 000 SEK
Axel Lind, oil on canvas signed.
Current bid
4 500 SEK
8 000 SEK
Soffbord samt sidobord, 1900-talets andra hälft.
Current bid
1 500 SEK
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets mitt.
Current bid
300 SEK
2 500 SEK
Gunnar Cyrén,
Current bid
4 200 SEK
2 500 SEK
Bracelet 18K guld ca 20 x 2,5 cm, 50,5 g.
Current bid
15 000 SEK
20 000 SEK
Vitrinskåp nyrenässans omkring 1900.
Current bid
1 800 SEK
5 000 SEK
Utomhuslykta, omkring 2000.
No bids
5 000 SEK
Stereobänk/sideboard 1970-tal.
Current bid
5 200 SEK
3 000 SEK
Antonio Citterio,
Current bid
2 500 SEK
5 000 SEK
Carl Malmsten,
Current bid
8 210 SEK
8 000 SEK
Jette Stoltz, oil on canvas signed.
Current bid
8 200 SEK
8 000 SEK