Lilla Bukowskis S190

111 Esinettä
615. KARMSTOL. Sengustaviansk.
Vasarahinta
11 000 SEK
Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
868. HYLLSYSTEM, Finn Juhl, Bovirke, Danmark
1950-tal.
868. HYLLSYSTEM, Finn Juhl, Bovirke, Danmark 1950-tal.
Vasarahinta
15 000 SEK
Lähtöhinta
18 000 - 20 000 SEK
28. BYRÅ, av Jonas Hultsten (mästare i Stockholm 1773-1794). Sengustaviansk.
Vasarahinta
20 000 SEK
Lähtöhinta
18 000 - 20 000 SEK
900. STOLAR, sex stycken. Gustaviansk Lindome.
Vasarahinta
20 000 SEK
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
604. BYRÅ. Rokoko, 1700-talets andra hälft.
Vasarahinta
24 000 SEK
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
108. KARMSTOLAR, tre stycken. Gustaviansk Lindome.
Vasarahinta
19 000 SEK
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
155. BYRÅ. Gustaviansk.
155. BYRÅ. Gustaviansk.
Vasarahinta
21 000 SEK
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
266. BYRÅ. Rokoko, 1700-talets andra hälft.
Vasarahinta
Ei myyty
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
434. SKRIVBORD, s.k. partner's desk. Sengustavianskt.
Vasarahinta
68 000 SEK
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
19. BYRÅ. Rokoko, 1700-talets andra hälft.
Vasarahinta
Ei myyty
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
125. SKÅP. Rokoko, 1700-talets andra hälft.
Vasarahinta
37 000 SEK
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK