Vitrinskåp, jugend, 1900-talets början.
1m 32s
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Nain Part Silk, ca 295 x 205 cm.
3m 32s
20 000 SEK
Utropspris
38 000 SEK
Hörnskänk, 1800-tal.
8m 32s
Hörnskänk, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
10m 32s
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
10 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokhylla Empirestil 1900-talets första hälft.
15m 32s
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK