Trädgårdsbord Byarum modern tillverkning.
< 1m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
James Coignard, kompositioner 2 st.
1m 41s
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
2m 41s
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1800-talets första hälft.
4m 41s
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 14K guld med fasetterade stenar.
10m 41s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK