Ei yhteyttä palvelimeen
Live-huutokaupat
Contemporary Art & Design 670
Huutokauppa: 21.−22. huhtikuuta 2026
Important Timepieces 671
Huutokauppa: 21. huhtikuuta 2026
Modern Art & Design 672
Huutokauppa: 20.−21. toukokuuta 2026
Important Spring Sale 673
Huutokauppa: 10.−12. kesäkuuta 2026

Grafik

Avdelningen grafik omfattar verk på papper i de flesta olika trycktekniker från närmare fem århundraden. Här möter vi stora internationellt kända namn men till något mer modesta priser. Inom kategorin finns äldre grafiska metoder som litografier, träsnitt, etsningar och mer moderna tekniker som t.ex. serigrafier.

 
29 Esinettä
Lena Linderholm, Still life with flowers.
4 h 12m
Lena Linderholm, Still life with flowers.
Tarjottu
4 400 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
AKAY, "Akayism".
2p 2 h
AKAY, "Akayism".
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Antoni Clavé, Untitled.
2p 21 h
Antoni Clavé, Untitled.
Tarjottu
1 005 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Makode Linde, "Gustav V".
2p 23 h
Makode Linde, "Gustav V".
Tarjottu
2 400 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Linn Fernström, "Prata bubbla".
2p 23 h
Linn Fernström, "Prata bubbla".
Tarjottu
7 000 SEK
Lähtöhinta
12 000 SEK
AKAY, "Pleasure".
3p 18 h
AKAY, "Pleasure".
Tarjottu
1 300 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Melek Mazici, Nimetön.
3p 21 h
Melek Mazici, Nimetön.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Sininen uni".
5p 2 h
Lauri Ahlgrén, "Sininen uni".
Tarjottu
120 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
Tilaa uutiskirjeemme
Pysy ajan tasalla huutokaupoistamme, näyttelyistämme sekä taide- ja designmaailman uutisista.