Förgyll ditt hem med konst!

Kristina Bengtsson, "Hår mot randig tröja" (detalj).

Konst för ett personligt hem

264 föremål
PIERRE OLOFSSON, färglitografi, signerad 15/65.
Klubbat pris
1 110 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE OLOFSSON, litografi, signerad 72/100.
Klubbat pris
355 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE OLOFSSON, färglitografi, signerad med dedikation.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE OLOFSSON, litografi, signerad 104/160.
Klubbat pris
465 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLF PETTERSSON, olja på duk signerad och daterad 74.
Klubbat pris
1 250 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULF GRIPENHOLM, litografi, signerad och numrerad 66/99.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS LARSSON, olja på duk, signerad och daterad 66.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG CLAESSON, litografi, signerad och numrerad 61/100.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, ur Miró Lithographe I.
Klubbat pris
1 510 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, ur Miró Lithographe III.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JACOB DAHLGREN, färgetsning, signerad och numrerad e.a.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS KÖLARE, färgserigrafi, signerad och numrerad 145/150.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDY WARHOL, affisch, 1989.
"ANDY WARHOL: A RETROSPECTIVE".
ANDY WARHOL, affisch, 1989. "ANDY WARHOL: A RETROSPECTIVE".
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM, färglitografi signerad och numrerad 43/75.
Klubbat pris
1 810 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ATTE LAITILA, krita, signerad.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORGES BRAQUE, efter, färglitografi, 1948.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
273. LÖFGREN, CLARA. Olja på duk. Sign.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
900 SEK