Kan inte nå servern

Vårens Klassiska 574

 
34 föremål
1215. Fickur. OMEGA. Guld 14k, totalvikt 82g. 50mm. 1941. Originaletui.
1215. Fickur. OMEGA. Guld 14k, totalvikt 82g. 50mm. 1941. Originaletui.
Klubbat pris 
Återrop
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
1216. Fickur. Audemars frêres. Manuell. Guld. Jaktur med minutrepeterare. 56mm.
1216. Fickur. Audemars frêres. Manuell. Guld. Jaktur med minutrepeterare. 56mm.
Klubbat pris 
26 000 SEK
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1220. Patek Philippe. Automatisk. Guld/Guld.  Ref. 3445/6. 35mm.
1220. Patek Philippe. Automatisk. Guld/Guld. Ref. 3445/6. 35mm.
Klubbat pris 
65 000 SEK
Utropspris
70 000 - 80 000 SEK
1221. IWC - Automatic. Automatisk. Guld/läderband.  1950-tal. 34mm.
1221. IWC - Automatic. Automatisk. Guld/läderband. 1950-tal. 34mm.
Klubbat pris 
5 500 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
1226. Stoppur. Omega - Stoppur. Boett nr. 3260484, Ref. MG6301. 53mm. 1978.
1226. Stoppur. Omega - Stoppur. Boett nr. 3260484, Ref. MG6301. 53mm. 1978.
Klubbat pris 
1 500 SEK
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
1228. Patek Philippe - Golden Ellipse. Guld. 22 mm x 27 mm.
1228. Patek Philippe - Golden Ellipse. Guld. 22 mm x 27 mm.
Klubbat pris 
50 000 SEK
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
1232. Rolex - Datejust. Automatisk. Guld/guld. Briljantring. 26 mm.
1232. Rolex - Datejust. Automatisk. Guld/guld. Briljantring. 26 mm.
Klubbat pris 
70 000 SEK
Utropspris
65 000 - 75 000 SEK
1233. Chopard - Genève. Guld. Manuell. 1960-tal. 19 x 25mm.
1233. Chopard - Genève. Guld. Manuell. 1960-tal. 19 x 25mm.
Klubbat pris 
Återrop
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
1234. Venta. Manuell. Vitguld. Diamanter ring. Fungerar ej.
1234. Venta. Manuell. Vitguld. Diamanter ring. Fungerar ej.
Klubbat pris 
3 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1235. Jaeger-LeCoultre. Guld. Automatisk. Boett nr 869869. 28,5 x 28,5mm.
1235. Jaeger-LeCoultre. Guld. Automatisk. Boett nr 869869. 28,5 x 28,5mm.
Klubbat pris 
8 000 SEK
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
1237. Spindelur. Gudin. Paris, sent 1700-tal. 39mm.
1237. Spindelur. Gudin. Paris, sent 1700-tal. 39mm.
Klubbat pris 
5 500 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
1238. SPINDELUR,  J Hovenschiöld, Stockholm, 18k guld.
1238. SPINDELUR, J Hovenschiöld, Stockholm, 18k guld.
Klubbat pris 
Återrop
Utropspris
10 000 - 8 000 SEK
1239. Spindelur. Vegneur - Genève  1800-tal, rosenstenar. 48mm.
1239. Spindelur. Vegneur - Genève 1800-tal, rosenstenar. 48mm.
Klubbat pris 
6 500 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
1240. Spindelur. Anton Finn. Bemålad emalj, Wien 1800-talets mitt. 55mm.
1240. Spindelur. Anton Finn. Bemålad emalj, Wien 1800-talets mitt. 55mm.
Klubbat pris 
6 500 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
1241. OMEGA, bordsur, "8 jours", Art Déco, 1940-tal.
1241. OMEGA, bordsur, "8 jours", Art Déco, 1940-tal.
Klubbat pris 
8 000 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
1243. Frackur Patek Philippe & Cie. Guld. Kedja i guld. Totalvikt 51g, kedja 11 g. 41mm.
1243. Frackur Patek Philippe & Cie. Guld. Kedja i guld. Totalvikt 51g, kedja 11 g. 41mm.
Klubbat pris 
20 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1244. Frackur. IWC. Manuell. Guld. Kedja i guld. Totalvikt 45g, kedjan 30g. 45 mm.
1244. Frackur. IWC. Manuell. Guld. Kedja i guld. Totalvikt 45g, kedjan 30g. 45 mm.
Klubbat pris 
16 000 SEK
Utropspris
15 000 - 17 000 SEK
1245. Frackur. Baume & Mercier. Guld. Manuell. totalvikt 43g, 37mm.
1245. Frackur. Baume & Mercier. Guld. Manuell. totalvikt 43g, 37mm.
Klubbat pris 
5 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK