Inred sommarhuset

32 föremål
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, Swedish Modern, Glas&Trä, Hovmantorp, daterad 1957.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, sk Solspegel, 1960-70-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, Glasmäster Markaryd, 1960-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, Leppälän Kuvastintehdas, Finland 1930-tal.
Klubbat pris
260 EUR
Utropspris
300 EUR
SPEGEL biedermeier 1800-talets mitt.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, handspegel, Markaryd, 1960-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ MED SPEGEL 1900-talets senare del.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, Glas & Trä Hovmantorp, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, "Rund Hörna A", Sven Olsson. AB Nybrofabriken.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets mitt.
SPEGEL, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 810 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL 1900-talets senare del.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGELLAMPETTER, ett par, 1900-andra hälft.
Klubbat pris
160 EUR
Utropspris
200 EUR
SPEGEL, furu, 1960-70-tal.
SPEGEL, furu, 1960-70-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGELLAMPETT, 1800-tal.
SPEGELLAMPETT, 1800-tal.
Klubbat pris
3 450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, Glas mäster Markaryd, furu, 1960-70-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, Glasmäster, Markaryd, 1950-60-tal.
Klubbat pris
4 210 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
7 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1960-tal.
SPEGEL, 1960-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, Onyx, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 611 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1930/40-tal.
SPEGEL, 1930/40-tal.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, Art Déco, 1920-/30-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVSPEGEL, 1970-tal.
GOLVSPEGEL, 1970-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 1950-tal.
SPEGEL, 1950-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSSPEGEL, senempire 1800-talets mitt.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, funkis, 1930-/1940-tal.
Klubbat pris
2 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1930-tal.
SPEGEL, 1930-tal.
Klubbat pris
1 820 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, rokokostil, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, sent 1800-tal.
SPEGEL, sent 1800-tal.
Klubbat pris
4 320 SEK
Utropspris
2 500 SEK