Inred sommarhuset

48 föremål
Gallerskål, porslin Herend.
Gallerskål, porslin Herend.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
200 EUR
Fiskervis, 41 delar, flintgods, Johnson Brothers, England.
Klubbat pris
8 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tallrikar, 12 st, porslin, Bing & Grøndahl, Danmark.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Fiskfat, flintgods. Wedgwood, England.
Klubbat pris
80 EUR
Utropspris
100 EUR
Stig Lindberg, tekoppar med fat, 8 st "Boro", Gustavsberg.
Klubbat pris
32 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Figurin, porslin, Bing & Grøndahl, Danmark, 1900-tal.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Hammarström, vaser, 2 st, stengods, signerade.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Matta, maskinvävd, ca 274 x 182 cm.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Vas, porslin, Meissen, omkring år 1900.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK