Klassiska F183

317 föremål
KARTA, Pierre Schenk "Europa excultissima", ca 1700.
Klubbat pris
360 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
SALONGSBORD, mahogny, Ryssland 1830-tal.
Klubbat pris
353 EUR
Utropspris
500 - 700 EUR
KARTA, handkolorerat kopparstick, Johann Baptist Homann, 1700-tal.
Klubbat pris
330 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
KARTA, kopparstick, "Plan des castels Cronslot, A 1750".
Klubbat pris
320 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
TRE PORSLINSFAT, empire, Wien 1800-talets början.
Klubbat pris
320 EUR
Utropspris
300 - 500 EUR
BORD, mahognyfaner, Queen Anne, England 1700-tal.
Klubbat pris
300 EUR
Utropspris
500 - 700 EUR
RAGUSKED, silver, Västerås 1810, I.Elg.
Klubbat pris
280 EUR
Utropspris
300 - 400 EUR
MATTA, Bachtiari antik.
MATTA, Bachtiari antik.
Klubbat pris
265 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
GOLVURNA, porslin, Imari Japan, 1700-tal.
Utropspris
800 - 1 000 EUR