Selected Classics Helsinki F192

18 föremål
FIGURIN, porslin, Ryssland, Popov 1800-talets början.
Klubbat pris
970 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
FIGURIN, porslin, Popov, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
900 EUR
Utropspris
1 500 - 1 700 EUR
PÅSKÄGG, porslin. Ryssland, 1800-tal.
Klubbat pris
300 EUR
Utropspris
300 EUR
Klubbat pris
1 750 EUR
Utropspris
500 - 600 EUR
Klubbat pris
840 EUR
Utropspris
500 - 600 EUR
TALLRIK, porslin, Popov, 1800-tal.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
500 - 600 EUR
Klubbat pris
1 875 EUR
Utropspris
400 EUR
FIGURIN, Kuznetsov, 1891-1917.
Klubbat pris
4 209 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
KAFFEKOPP, porslin, Kornilov, 1861-1881.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
300 - 500 EUR
TALLRIK, porslin, Kornilov, 1914-1917.
Klubbat pris
1 350 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR