Byrå, 1800-tal.
15 tim 54m
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-talets andra hälft.
16 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-tal.
16 tim 4m
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
16 tim 6m
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
14 250 SEK
Utropspris
10 000 SEK