Kan inte nå servern
 
15 föremål
Silver, 3 delar, Sverige.
2d 23 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
7d
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
920 EUR
Utropspris
700 EUR
Bricka, silver, Kultakeskus, Tavastehus 2008.
6d
Bricka, silver, Kultakeskus, Tavastehus 2008.
Aktuellt bud
1 494 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
5d 20 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.