Soffbord, 1900-talets andra hälft.
< 1m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Magnus Wijkström, "Öar i strömmen".
5m 56s
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Zao Wou-ki, Composition.
7m 56s
Zao Wou-ki, Composition.
27 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
9m 56s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
11m 56s
Bottega Veneta, plånbok.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK