Kan inte nå servern
 
183 föremål
Vägglampa, 1950-60-tal.
18 tim 44m
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
2d 18 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.