14 föremål
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 4 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 7 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 4 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
6 tim 52m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK