14 föremål
Sideboard, 1950/60-tal.
5d 7 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
3d 10 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1d 10 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK