Kan inte nå servern
 
14 föremål
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
2d 9 tim
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
14 tim 22m
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.