14 föremål
Wilke Adolfsson, vas, graal.
10 tim 8m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 7 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 10 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 7 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK