14 föremål
Wilke Adolfsson, vas, graal.
5 tim 21m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 2 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 2 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 5 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK