14 föremål
Wilke Adolfsson, vas, graal.
3 tim 13m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets första hälft.
9m 10s
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d
Sideboard, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 3 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK