136 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
2 tim 28m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 620 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
5 tim 28m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 2 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 5 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Vitrinskåp, samtida.
2d 2 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 21 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1 tim 22m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
23 tim 56m
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK