Kan inte nå servern
 
132 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
3d 2 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
16 279 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 23 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, samtida.
3 tim 18m
Taklampa, Italien, samtida.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, skål, glas, Kosta Boda.
4d
Ulrica Hydman-Vallien, skål, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
3d 22 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
7d 3 tim
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
4d
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.