Kan inte nå servern
 
139 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
6d 3 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
5 tim 14m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 1 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Edward Hald, vas, glas, fiskgraal, Orrefors 1949.
6d
Edward Hald, vas, glas, fiskgraal, Orrefors 1949.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
Taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.