Kan inte nå servern
 
149 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
7d 8 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
5 tim 6m
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
Aktuellt bud
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 9 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
1d 9 tim
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
5 tim 50m
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 6 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.