Kan inte nå servern
 
149 föremål
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
9 tim 20m
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
Aktuellt bud
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Vallien, båt, Kosta Boda.
9 tim 2m
Bertil Vallien, båt, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 051 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 14 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
10 tim 4m
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 10 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.