Kan inte nå servern
 
149 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
7d 4 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
1 tim 6m
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
Aktuellt bud
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Vallien, båt, Kosta Boda.
48m 56s
Bertil Vallien, båt, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 5 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, unik skål, glas, Kosta Boda.
1d
Bertil Vallien, unik skål, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
1d 5 tim
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
1 tim 50m
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nanny Still, vaser, 3 st, "Pompadour", Riihimäaen Lasi.
1d
Nanny Still, vaser, 3 st, "Pompadour", Riihimäaen Lasi.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 2 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
3d 1 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.