Kan inte nå servern
 
149 föremål
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
8 tim 12m
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
Aktuellt bud
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
8 tim 56m
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
9 tim 6m
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
1d 12 tim
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 13 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 9 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.