123 föremål
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
7 tim 55m
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1d 8 tim
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1d 9 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
1d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1d 12 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
2d 7 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 9 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 12 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
4d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK