Kan inte nå servern
 
146 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
7d 3 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
1d 4 tim
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 4 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 1 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
37m 5s
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
47m 5s
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.