Kan inte nå servern
 
147 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
6d 1 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
2 tim 54m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
23 tim 12m
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
2d
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, vaser, 2 st, Rörstrand.
3d
Carl-Harry Stålhane, vaser, 2 st, Rörstrand.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
2 tim 16m
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.