Kan inte nå servern
 
138 föremål
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
4 tim 52m
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
Taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 1 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 1 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
5 tim 30m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.