Kan inte nå servern
 
148 föremål
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
1d 4 tim
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
2d
Taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, unik skål, glas, Kosta Boda.
1d
Bertil Vallien, unik skål, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
3d 1 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 1 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
1 tim 10m
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
1 tim 20m
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
1d 4 tim
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.