118 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
3d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils Landberg, vinkylare, glas, Orrefors, 1950-tal.
1d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
3d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 20 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK