Kan inte nå servern
 
118 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
3d 17 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
3d 20 tim
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
6d 22 tim
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 18 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 19 tim
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.