Kan inte nå servern
 
60 föremål
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
2d 11 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Tidningsställ, 1940-tal.
10 tim 7m
Tidningsställ, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.