70 föremål
Taburett, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
3d
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
21 tim 30m
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson”, Dux.
2m 42s
6 950 SEK
Utropspris
6 000 SEK