76 föremål
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 20 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
23 tim 23m
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 19 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 20 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
21 tim 13m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
22 tim 59m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
20 tim 43m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK