29 föremål
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
3d 23 tim
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
2d 23 tim
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 22 tim
Soffa, R.O.O.M.
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK