45 föremål
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
3d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
1d 19 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Soffa,  R.O.O.M.
6d 22 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK