51 föremål
Soffa 1900-talets mitt.
1d 22 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
4d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson”, Dux.
1d
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK